T&S Brass B-0123-U12-CR-B 8" Mixing Faucet Deck Mount
T&S Brass  |  MFG #: B-0123-U12-CR-B  |  Item #: 2231331
Item: #2231331
Technical details
Manufacturer T&S Brass
Model Number B-0123-U12-CR-B
Manufacturer Part # B-0123-U12-CR-B
Height 4"
Width 12"
Depth 28"
Weight 13.24 lbs
Hazardous False
Country of Origin United States
Product Type OEM
About this item
Product Details
Customer reviews
N/A
AllPoints T&S Brass