Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass B-0123-U12-CR-B 8" Mixing Faucet Deck Mount
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0123-U12-CR-B |
| Manufacturer Part # | B-0123-U12-CR-B |
| Height | 4" |
| Width | 12" |
| Depth | 28" |
| Weight | 13.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0123-U12-CR-B 8" Mixing Faucet Deck Mount