Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-0113-ADF12 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-0113-ADF12 Pre Rinse Deck Mnt W/add On Faucet
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0113-ADF12 |
| Manufacturer Part # | B-0113-ADF12 |
| Height | 3.88" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 14.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0113-ADF12 Pre Rinse Deck Mnt W/add On Faucet
