Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-0108-M pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-0108-M Valve Spray 1.4gpm Leadfree
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0108-M |
| Manufacturer Part # | B-0108-M |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0108-M Lead Free Y, Gallons Per Minute 1.07
