Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-0107-JM faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-0107-JM Valve Spray Pre Rns Lf 1.07gpm
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0107-JM |
| Manufacturer Part # | B-0107-JM |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0107-JM Material Brass, Length 9 1/16", Includes Hold Down Ring Washer, Plating Chrome-plated, Thread 3/4"-14, Instructions Included Y, Gallons Per Minute 1.07, Pounds Per Square Inch 60
