- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass B-0101-A84 Push Button Spray Valve W/ Aerator 84 F
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0101-A84 |
| Manufacturer Part # | B-0101-A84 |
| Height | 3.6" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 2.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0101-A84 Push Button Spray Valve W/ Aerator 84 F
