Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-0096-H faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-0096-H Hose Pre Rinse 96" Leadfree
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0096-H |
| Manufacturer Part # | B-0096-H |
| Height | 16" |
| Width | 1" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0096-H Color Gray Handle, Length 96", 8" Handle (included In Overall Length), Includes Handle & All Necessary Washers, Lead Free Y
