Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B-0020-H faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B-0020-H S/s Flexible Hose 20"
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-0020-H |
| Manufacturer Part # | B-0020-H |
| Height | 10" |
| Width | 1" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-0020-H Color Gray, Length 8" Handle (included In Length), 20" Hose, Includes Handle & All Necessary Washers, Lead Free Y
