- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass 5GF-8P Glass Filler 8 Deck Mount Pedestal 1/2
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 5GF-8P |
| Manufacturer Part # | 5GF-8P |
| Height | 3.75" |
| Width | 11" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 3.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 5GF-8P Glass Filler 8 Deck Mount Pedestal 1/2
