Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass wall mount faucets.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 5F-4WLX03 wall mount faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 5F-4WLX03 Faucet 4"wall 3"gsnk Leadfree
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 5F-4WLX03 |
| Manufacturer Part # | 5F-4WLX03 |
| Height | 3.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 5F-4WLX03 Material Chrome, Length 5 5/8", 143 Mm, 9 1/4" Gooseneck, 235 Mm, Gooseneck, Width 2 1/2", 64 Mm, Includes 3" Gooseneck, Plating Brass-plated, Type Wall, Inlet 1/2" Npt, Lead Free Y, Centers 4", 102 Mm
