Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass 5EF-1D-WG Equip Sensor Fct Wall Mount 6 3/8 Spre
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 5EF-1D-WG |
| Manufacturer Part # | 5EF-1D-WG |
| Height | 3.85" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 17.65" |
| Weight | 6.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 5EF-1D-WG Equip Sensor Fct Wall Mount 6 3/8 Spre
