Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass 179X 4 3/8 Swivel Gooseneck B Pt Stream Regu
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 179X |
| Manufacturer Part # | 179X |
| Height | 1.3" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 179X 4 3/8 Swivel Gooseneck B Pt Stream Regu