Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass 108V-RK Ergo Valve Repair Kit T&s
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 108V-RK |
| Manufacturer Part # | 108V-RK |
| Height | 9.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 5.19" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 108V-RK Ergo Valve Repair Kit T&s
