- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass 016154-25 Adapter 7/8 20 Female Thread X 3/8 Npt F
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 016154-25 |
| Manufacturer Part # | 016154-25 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 016154-25 Adapter 7/8 20 Female Thread X 3/8 Npt F
