Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass 014941-45 Hose Kit 3/8 Id X 35 Ft (blue)
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 014941-45 |
| Manufacturer Part # | 014941-45 |
| Height | 5.9" |
| Width | 12.15" |
| Depth | 15.2" |
| Weight | 9.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 014941-45 Hose Kit 3/8 Id X 35 Ft (blue)
