Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 010389-45 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 010389-45 O Ring Plunger (twist Waste)
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 010389-45 |
| Manufacturer Part # | 010389-45 |
| Height | 6.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 010389-45 Plunger O-ring By T&s Brass, Color Black, Inside Diameter 1-7/8" 47 Mm, Material(s) Neoprene, Outside Diameter 2-1/4" 57 Mm, Weight 0.018 Lb, Models Used In, T&s Brass B Series B-3950 B-3952 B-3960 B-3970 Mcd-3950-01
