Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 000019-40 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 000019-40 Cup Spray Spray Valve T&s
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 000019-40 |
| Manufacturer Part # | 000019-40 |
| Height | 6.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 000019-40 Material Brass, Outer Diameter 2 3/16", 56 Mm, Plating Chrome-plated, Thread 10-24 Inside Top Id, 5/8-28 Top Id
