RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite metal table bases.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite MGSMONMR0101 metal table bases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite MGSMONMR0101 Metal Base Only For Large Mono Table. Rose Mogogo Mixed Materials - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | MGSMONMR0101 |
| Manufacturer Part # | MGSMONMR0101 |
| Height | 34" |
| Width | 70" |
| Depth | 30" |
| Weight | 27.5 lbs |
| UPC | 811193025295 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, MGSMONMR0101, Metal Base only for Large Mono Table. Rose, Mogogo, Mixed Materials, 1 Per Case, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Each)