Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite freestanding signs.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite MGSMOBBC0201 freestanding signs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite MGSMOBBC0201 Freestanding Unit 20.375" X 20.375" X 35.0" Mogogo - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | MGSMOBBC0201 |
| Manufacturer Part # | MGSMOBBC0201 |
| Height | 35" |
| Width | 20.38" |
| Depth | 20.38" |
| Weight | 32.2 lbs |
| UPC | 10811193025103 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, MGSMOBBC0201, Freestanding Unit, 20.375" x 20.375" x 35.0", Mogogo, round, mixed materials, 1 per case, (stock item) (Packed By: 1 Each)
