FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite configurable buffet tables.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite MGCMLE03GBXH configurable buffet tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite MGCMLE03GBXH Modular Salad Bar Unit Grey Slate Brushed Brass Hea 71.0" X 29.5" X 35.0" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | MGCMLE03GBXH |
| Manufacturer Part # | MGCMLE03GBXH |
| Width (side - side) | 71" |
| Depth | 29" |
| Height | 35" |
| Height | 35" |
| Width | 71" |
| Depth | 29.5" |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, MGCMLE03GBXH, Modular Salad Bar Unit Grey Slate Brushed Brass Hea, 71.0" x 29.5" x 35.0", modular, grey slate ss, Mogogo, mixed materials, 1 per case, modular collection (non stock item) (Packed By: 1 Each)
