FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite tabletop cold food buffet displays.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite MGCMLC05MSXH tabletop cold food buffet displays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite MGCMLC05MSXH Modular Pro Bar Ice Bin Stainless Steel Top Marble 71.0" X 34.5" X 47.0" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | MGCMLC05MSXH |
| Manufacturer Part # | MGCMLC05MSXH |
| Construction | Stainless Steel |
| Length | 71" |
| Height | 47" |
| Width | 71" |
| Depth | 34.5" |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, MGCMLC05MSXH, Modular Pro Bar Ice Bin Stainless Steel Top Marble, 71.0" x 34.5" x 47.0", modular, grey slate ss, Mogogo, mixed materials, 1 per case, modular collection (non stock item) (Packed By: 1 Each)
