FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite configurable buffet tables.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite MGCMLB19MSXW configurable buffet tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite MGCMLB19MSXW Modular Double Display Buffet Marble Black Stainless 142.0" X 29.5" X 47.0" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | MGCMLB19MSXW |
| Manufacturer Part # | MGCMLB19MSXW |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 47" |
| Width (side - side) | 142" |
| Depth | 29" |
| Height | 47" |
| Width | 142" |
| Depth | 29.5" |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, MGCMLB19MSXW, Modular Double Display Buffet Marble Black Stainless, 142.0" x 29.5" x 47.0", Modular, Mogogo, Mixed Materials, 1 Per Case, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Each)
