Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite cocktail and martini glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1379601 cocktail and martini glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1379601 Champagne Coupe 10.0 Oz 4.125" X 6.25" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1379601 |
| Manufacturer Part # | LB1379601 |
| Base | Stem |
| Capacity | 10 Oz |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Height | 6.25" |
| Width | 4.13" |
| Weight | 5.56 lbs |
| UPC | 08004743042091 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1379601, Champagne Coupe, 10.0 oz, 4.125" x 6.25", Backdoor '20s, Luigi Bormioli, Crystalline, 12 Per Case (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
