Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite cocktail and martini glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1378501 cocktail and martini glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1378501 Gin & Tonic 28.0 Oz 4.5" X 9.375" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1378501 |
| Manufacturer Part # | LB1378501 |
| Base | Stem |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Height | 9.38" |
| Width | 4.5" |
| Weight | 7.88 lbs |
| UPC | 08004743042060 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1378501, Gin & Tonic, 28.0 oz, 4.5" x 9.375", Backdoor '20s, Luigi Bormioli, Crystalline, 12 Per Case (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
