Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite old fashioned and rocks glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1325201 old fashioned and rocks glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1325201 DOF 14.75 Oz 3.75" X 4.0" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1325201 |
| Manufacturer Part # | LB1325201 |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Capacity | 13 Oz |
| Height | 4" |
| Width | 3.75" |
| Weight | 25.03 lbs |
| UPC | 08004743039985 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1325201, DOF, 14.75 oz, 3.75" x 4.0", Cocktail Club, Luigi Bormioli, Crystalline, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
