Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite cocktail and martini glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1316101 cocktail and martini glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1316101 Fizz 8.75 Oz 3.625" X 4.75" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1316101 |
| Manufacturer Part # | LB1316101 |
| Capacity | 9 Oz |
| Base | Stem |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Height | 4.75" |
| Width | 3.63" |
| Weight | 8.79 lbs |
| UPC | 08004743039718 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1316101, Fizz, 8.75 oz, 3.625" x 4.75", Speakeasy Swing, Luigi Bormioli, Crystalline, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
