Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite water and tumbler glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1263301 water and tumbler glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1263301 Tumbler 12.5 Oz 2.625" X 5.0" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1263301 |
| Manufacturer Part # | LB1263301 |
| Capacity | 10 - 12 Oz |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Height | 5" |
| Width | 2.63" |
| Weight | 10.58 lbs |
| UPC | 08004743019857 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1263301, Tumbler, 12.5 oz, 2.625" x 5.0", Top Class, Luigi Bormioli, Crystalline, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
