Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite hi ball glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1241801 hi ball glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1241801 Highball 17.0 Oz 3.0" X 6.25" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1241801 |
| Manufacturer Part # | LB1241801 |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Capacity | 17 Oz |
| Height | 6.25" |
| Width | 3" |
| Weight | 12.29 lbs |
| UPC | 08004743036052 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1241801, Highball, 17.0 oz, 3.0" x 6.25", Charme, Luigi Bormioli, Crystalline, 12 Per Case (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
