Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite old fashioned and rocks glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1234601 old fashioned and rocks glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1234601 DOF 13.5 Oz 3.25" X 3.75" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1234601 |
| Manufacturer Part # | LB1234601 |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Capacity | 12 Oz |
| Height | 3.75" |
| Width | 3.25" |
| Weight | 8.25 lbs |
| UPC | 08004743036076 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1234601, DOF, 13.5 oz, 3.25" x 3.75", Textures, Luigi Bormioli, Crystalline, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
