RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite glass bottles.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1220702 glass bottles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1220702 Bottle 17.0 Oz 2.52" X 10.315" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1220702 |
| Manufacturer Part # | LB1220702 |
| Type | All-purpose |
| Capacity | 13 - 23 Oz |
| Height | 10.32" |
| Width | 2.52" |
| Weight | 13.02 lbs |
| UPC | 08004743035345 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1220702, Bottle, 17.0 oz, 2.52" x 10.315", Authentica, Luigi Bormioli, Soda Lime, 12 Per Case, (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
