Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite water and tumbler glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1102402 water and tumbler glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1102402 Beverage 15.0 Oz 2.75" X 6.5" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1102402 |
| Manufacturer Part # | LB1102402 |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Capacity | 13 - 16 Oz |
| Height | 6.5" |
| Width | 2.75" |
| Weight | 20.98 lbs |
| UPC | 08004743029900 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1102402, Beverage, 15.0 oz, 2.75" x 6.5", Incanto, Luigi Bormioli, Crystalline, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
