Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite old fashioned and rocks glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1082501 old fashioned and rocks glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1082501 Rocks 9.0 Oz 3.0" X 3.5" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1082501 |
| Manufacturer Part # | LB1082501 |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Capacity | 9 Oz |
| Height | 3.5" |
| Width | 3" |
| Weight | 18.78 lbs |
| UPC | 08004743028996 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1082501, Rocks, 9.0 oz, 3.0" x 3.5", Bach, Luigi Bormioli, Crystalline, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
