Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite old fashioned and rocks glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1041901 old fashioned and rocks glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1041901 DOF 13.75 Oz 3.375" X 3.875" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1041901 |
| Manufacturer Part # | LB1041901 |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Capacity | 13 Oz |
| Height | 3.88" |
| Width | 3.38" |
| Weight | 23.89 lbs |
| UPC | 08004743027371 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1041901, DOF, 13.75 oz, 3.375" x 3.875", Classico, Luigi Bormioli, Crystalline, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
