Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite wine glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1036601 wine glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1036601 Wine 8.0 Oz 2.875" X 7.5" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1036601 |
| Manufacturer Part # | LB1036601 |
| Base | Stemmed |
| Height | 7.5" |
| Width | 2.88" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 11.97 lbs |
| UPC | 08004743009629 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1036601, Wine, 8.0 oz, 2.875" x 7.5", Soda Lime, 24 Per Case, (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
