Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite shot and whiskey glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1036201 shot and whiskey glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1036201 Liqueur 2.25 Oz 2.0" X 5.5" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1036201 |
| Manufacturer Part # | LB1036201 |
| Capacity | 1 - 2 Oz (and Under) |
| Height | 5.5" |
| Width | 2" |
| Weight | 6.39 lbs |
| UPC | 08004743011455 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1036201, Liqueur, 2.25 oz, 2.0" x 5.5", Michelangelo, Luigi Bormioli, Soda Lime, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
