Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite old fashioned and rocks glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1024003 old fashioned and rocks glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1024003 DOF 16.25 Oz 3.5" X 4.625" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1024003 |
| Manufacturer Part # | LB1024003 |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Capacity | 17 Oz |
| Height | 4.63" |
| Width | 3.5" |
| Weight | 24.2 lbs |
| UPC | 08004743020730 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1024003, DOF, 16.25 oz, 3.5" x 4.625", Michelangelo, Luigi Bormioli, Soda Lime, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
