Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite old fashioned and rocks glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB1023404 old fashioned and rocks glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB1023404 DOF 11.5 Oz 3.125" X 4.25" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB1023404 |
| Manufacturer Part # | LB1023404 |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Capacity | 12 Oz |
| Height | 4.25" |
| Width | 3.13" |
| Weight | 18.17 lbs |
| UPC | 08004743025841 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB1023404, DOF, 11.5 oz, 3.125" x 4.25", Michelangelo, Luigi Bormioli, Soda Lime, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
