Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite champagne and sparkling wine glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB10000014686 champagne and sparkling wine glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB10000014686 Champagne 13.5 Oz 3.625" X 9.875" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB10000014686 |
| Manufacturer Part # | LB10000014686 |
| Capacity | 13 Oz |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Base | Stem |
| Shape | Flute |
| Height | 9.88" |
| Width | 3.63" |
| Weight | 3 lbs |
| UPC | 08004360097993 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB10000014686, Champagne, 13.5 oz, 3.625" x 9.875", Sapientia, Luigi Bormioli, Crystalline, 6 Per Case (STOCK item) (Packed By: 1 Pack)
