Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite water and tumbler glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB0946206 water and tumbler glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB0946206 Water 15.0 Oz 3.25" X 6.375" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB0946206 |
| Manufacturer Part # | LB0946206 |
| Capacity | 13 - 16 Oz |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Height | 6.38" |
| Width | 3.25" |
| Weight | 12.56 lbs |
| UPC | 08004743021768 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB0946206, Water, 15.0 oz, 3.25" x 6.375", Palace, Luigi Bormioli, Crystalline, 24 Per Case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
