Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite champagne and sparkling wine glasses.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite LB0874807 champagne and sparkling wine glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite LB0874807 Champagne Flute 9.75 Oz 3.0" X 10.0" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | LB0874807 |
| Manufacturer Part # | LB0874807 |
| Material | Lead Free Crystal / Crystal Glass |
| Base | Stem |
| Shape | Flute |
| Capacity | 9 Oz |
| Height | 10" |
| Width | 3" |
| Weight | 6.18 lbs |
| UPC | 08004743018713 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, LB0874807, Champagne Flute, 9.75 oz, 3.0" x 10.0", Atelier, Luigi Bormioli, Crystalline, 12 Per Case (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
