Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite serving and display trays.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite GWWVTV35BK serving and display trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite GWWVTV35BK Oval Tray Wood Veneer Black 13.75" X 6.375" X 1.125" Trays And Caddies
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | GWWVTV35BK |
| Manufacturer Part # | GWWVTV35BK |
| Short Side | 6" |
| Color | Black |
| Shape | Oval / Oblong |
| Material | Wood |
| Long Side / Diameter | 13" |
| Height | 1.13" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 6.38" |
| Weight | 4.8 lbs |
| UPC | 05018461837788 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, GWWVTV35BK, Oval Tray Wood Veneer Black, 13.75" x 6.375" x 1.125", Trays and Caddies, Wood Veneer Black, Genware, Oval, Wood, 6 Per Case, Rustic Tableside Solution (STOCK item) (Packed By: Cs)
