Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite serving and display trays.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite GWWVTV23L serving and display trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite GWWVTV23L Oval Tray Wood Veneer Light 9.0" X 4.375" Trays And Caddies
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | GWWVTV23L |
| Manufacturer Part # | GWWVTV23L |
| Long Side / Diameter | 9" |
| Material | Wood |
| Shape | Oval / Oblong |
| Short Side | 4" |
| Color | Tans |
| Height | 0.88" |
| Width | 9" |
| Depth | 4.38" |
| Weight | 2.1 lbs |
| UPC | 05018461837832 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, GWWVTV23L, Oval Tray Wood Veneer Light, 9.0" x 4.375", Trays and Caddies, Wood Veneer Light, Genware, Oval, Wood (STOCK item) case pack 6 (Packed By: Cs)
