Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite serving and display trays.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite GWWVTV23BK serving and display trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite GWWVTV23BK Oval Tray Wood Veneer Black 9.0" X 4.375" X 0.875" Trays And Caddies
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | GWWVTV23BK |
| Manufacturer Part # | GWWVTV23BK |
| Short Side | 4" |
| Long Side / Diameter | 9" |
| Color | Black |
| Shape | Oval / Oblong |
| Material | Wood |
| Height | 0.88" |
| Width | 9" |
| Depth | 4.38" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 05018461837795 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, GWWVTV23BK, Oval Tray Wood Veneer Black, 9.0" x 4.375" x 0.875", Trays and Caddies, Wood Veneer Black, Genware, Oval, Wood, 6 Per Case, Rustic Tableside Solution (STOCK item) (Packed By: Cs)
