Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite serving and display trays.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite GWWVT23BK serving and display trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite GWWVT23BK Tray Wood Veneer Black 9.0" X 5.5" X 1.375" Trays And Caddies
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | GWWVT23BK |
| Manufacturer Part # | GWWVT23BK |
| Long Side / Diameter | 9" |
| Color | Black |
| Shape | Rectangular |
| Material | Wood |
| Short Side | 5" |
| Height | 1.38" |
| Width | 9" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 3.2 lbs |
| UPC | 05018461837764 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, GWWVT23BK, Tray Wood Veneer Black, 9.0" x 5.5" x 1.375", Trays and Caddies, Wood Veneer Black, Genware, Rectangle, Wood, 6 Per Case, Rustic Tableside Solution (STOCK item) (Packed By: Cs)
