Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite utensil holders display caddies and flatware holders.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite GWWVCH9BK utensil holders display caddies and flatware holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite GWWVCH9BK Cutlery Holder Wood 3.5"W X 3.5"D X 4.375"H Trays And Caddies
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | GWWVCH9BK |
| Manufacturer Part # | GWWVCH9BK |
| Material | Wood |
| Height | 4.38" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 3.2 lbs |
| UPC | 05018461837771 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, GWWVCH9BK, Cutlery Holder Wood, 3.5"W x 3.5"D x 4.375"H, Trays and Caddies, Wood Veneer Black, Genware, Wood (STOCK item) case pack 6 (Packed By: Cs)
