Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite tiered display stands.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite GWPRS3205 tiered display stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite GWPRS3205 Three Tier Presentation Plate Stand 8.0" X 8.5" X 15.0" Tabletop Accessories
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | GWPRS3205 |
| Manufacturer Part # | GWPRS3205 |
| Height | 13" - 16" |
| Base Material | Metal |
| Stand Color | Black |
| Number of Tiers | 3 - 4 |
| Height | 15" |
| Width | 8" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 13.23 lbs |
| UPC | 05018461760093 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, GWPRS3205, Three Tier Presentation Plate Stand, 8.0" x 8.5" x 15.0", Tabletop Accessories, Black, Genware, Iron (STOCK item) case pack 4 (Packed By: Cs)
