Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china bowls 17-32 oz.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 82136AND0441 china bowls 17-32 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 82136AND0441 Coupe Bowl 21.0 Oz 9.5" X 2.0" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82136AND0441 |
| Manufacturer Part # | 82136AND0441 |
| Size | 9" |
| Type | General Usage |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Bone China |
| Ounce Capacity (approximate) | 21 Oz |
| Height | 2" |
| Weight | 15 lbs |
| UPC | 05018461853504 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82136AND0441, Coupe Bowl, 21.0 oz, 9.5" x 2.0", whiteware, celestine, william edwards, round, bone china, 12 per case, (stock item) (Packed By: 1 Dozen)
