Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china mugs.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 82136AND0362 china mugs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 82136AND0362 Coupe Small Mug 10.5 Oz 4.375" X 3.0" X 3.5" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82136AND0362 |
| Manufacturer Part # | 82136AND0362 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.38" |
| Depth | 3" |
| Weight | 6.2 lbs |
| UPC | 05018461853610 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82136AND0362, Coupe Small Mug, 10.5 oz, 4.375" x 3.0" x 3.5", whiteware, celestine, william edwards, bone china, 12 per case, (stock item) (Packed By: 1 Dozen)
