Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china mugs.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 82136AND0112 china mugs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 82136AND0112 Coffee Can 3.5 Oz 3.25" X 2.25" X 2.5" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82136AND0112 |
| Manufacturer Part # | 82136AND0112 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 3.5 lbs |
| UPC | 05018461853542 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82136AND0112, Coffee Can, 3.5 oz, 3.25" x 2.25" x 2.5", whiteware, celestine, william edwards, bone china, 12 per case, (stock item) (Packed By: 1 Dozen)
