RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china trays.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 82135AND0136 china trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 82135AND0136 L/S Rectangle Tray 13.375" X 6.0" X 0.75" Makira - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82135AND0136 |
| Manufacturer Part # | 82135AND0136 |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 13" |
| Material | Bone China |
| Short Side | 6" |
| Height | 0.75" |
| Width | 13.38" |
| Depth | 6" |
| Weight | 17.2 lbs |
| UPC | 05018461808078 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82135AND0136, L/S Rectangle Tray, 13.375" x 6.0" x 0.75", Makira, William Edwards, Rectangle, Bone China, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
