Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china plates.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 82115AND0419V1 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 82115AND0419V1 Coupe Plate 11.75" X 1.125" Diamond - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82115AND0419V1 |
| Manufacturer Part # | 82115AND0419V1 |
| Size | 11.750" = 11-3/4" |
| Material | Bone China |
| Shape | Round |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Height | 1.13" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 12.2 lbs |
| UPC | 5018461802298 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82115AND0419V1, Coupe Plate, 11.75" x 1.125", Diamond, William Edwards, round, bone china, (6 per case) (STOCK item) (Packed By: 1 Pack)